Parapety, schody a krby z kamene

Interiéry
Kuchyňské desky
Koupelnové desky
Obklady a dlažba
Kontakt
ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU
Hledáte kvalitního zhotovitele kamenného schodiště a okenních parapetů? Neváhejte se obrátit na rodinné kamenictví Obelisk.
720 026 460776 665 109
Pobočky
Přejit na naše pobočky

Unikátní krby, vnitřní i venkovní schody a parapety

Přírodní materiály jsou ideální volbou pro venkovní i vnitřní schodiště, parapety nebo pro obložení krbu. Jejich předností je dlouhá životnost, odolnost proti povětrnostním vlivům, nenasákavost a maximální UV stabilita, která zaručuje, že kámen ani po několika letech nevybledne. Kamenné obložení krbu navíc zajistí výbornou akumulaci tepla.

Kamenné schody a parapety - známka kvality a vkusu

Schody a parapety z pravého kamene již dávno nejsou známkou luxusu. Dnes je využití přírodních materiálů zcela běžné. Díky své kvalitě a výborným vlastnostem jsou kamenná schodiště a parapety známkou elegance a sázkou na kvalitu bez nutnosti pravidelné údržby.

Krby

Praskající dřevo v krbu, teplo, pohoda. Co více si přát? Snad jen design musí být originální a neotřelý. Vhodně obložený krb tato vaše náročná kritéria hravě splní. Krb obložený kamenem výborně akumuluje teplo a v chladných měsících vás bude příjemně hřát. Navíc se jedná o jeden z mála materiálů vhodných pro stavbu krbů.

Nejkvalitnější řešení pro vaše schody, parapety a krby

Schodiště, stejně jako okenní parapety nebo obložení krbu, mohou zdobit přírodní i umělé kamenné povrchy v různorodých barevných odstínech. K dispozici nabízíme lesklé i matné provedení. Podívejte se na vzorník, který vám pomůže s výběrem toho nejlepšího designu.
Skvělé vlastnosti přírodních i technických kamenů
Pro schody a okenní parapety na venkovní použití nabízíme žulové kameny, které vynikají svou vysokou odolností a stálobarevností. Naopak pro interiérové využití doporučujeme mramorové kameny, které interiér obohatí svým jedinečným vzhledem.
Výroba kamenných schodů a parapetů na míru
Schody a parapety z kamene vyrábíme na míru. Schodišťové nášlapy vyrábíme jak v běžném provedení, tak i jako protiskluzové. Výroba na zakázku zahrnuje nejen přesné vyměření a samotnou realizaci, ale také finální montáž schodiště a parapetů.
© 2024 Kamenictví Obelisk. Všechna práva vyhrazena
phone-handset