Kuchyňské desky 
z přírodního i umělého kamene

Vysoká odolnost vůči poškození
Originální struktura 
a barevné odstíny
Výroba kuchyňských 
desek na míru
Přesná montáž 
kuchyňských desek
Interiéry
Kuchyňské desky
Koupelnové desky
Obklady a dlažba
Parapety, schody a krby
Kontakt
Kontaktujte nás
 Chcete konzultovat Váš požadavek?
720 026 460776 665 109
Pobočky
Přejit na naše pobočky
Technistone®
Kamenné pracovní kuchyňské desky si vás podmaní vysokou užitnou hodnotou, praktičností a odolností vůči poškození. Zároveň dodají vaší kuchyni punc tradice i luxusu. Vyberte si z širokého množství materiálů a barevných odstínů. Desky na kuchyňskou linku vyrábíme z přírodního kamene, technického (umělého) kamene značky Technistone a Silestone, a nově také slinuté keramické desky od firmy Laminam a Dekton.

Vysoká odolnost a exkluzivita kamenných kuchyňských desek

Krása kamene, trvanlivost, nadčasovost a především vysoká životnost jsou základními pilíři kamenných kuchyňských desek. Pracovní kuchyňské desky z přírodního kamene vynikají vysokou užitnou hodnotou, praktičností, snadnou údržbou a nakonec i exkluzivitou použitého materiálu.

V naší nabídce naleznete kuchyňské desky z přírodního kamene, které vynikají svou vysokou exkluzivitou. Alternativou k deskám z přírodních kamenů jsou desky z umělého či technického kamene, které nabízí více možností barev a struktur. Na výběr nabízíme umělý kámen do kuchyně od světových značek Technistone, Laminam, Silestone a Dektone.
Foto Technistone®

Kamenné kuchyňské desky 

Pracovní kuchyňská deska je nejčastěji využívanou a také nejvíce namáhanou plochou každé kuchyně. Zejména proto je důležitá její vysoká odolnost, kvalita a nenáročnost na údržbu. Tyto všechny parametry splňují kamenné desky, které jsou navíc estetické a moderní.
Široká škála materiálů i barevných odstínů
Kameny ze světových lomů vynikají odlišnou strukturou a barevností. Nikde nenajdete dvě zcela identické struktury. Vše je přírodní originál. Díky tomu se kamenná pracovní kuchyňská deska stane nepřehlédnutelným dominantním prvkem vaší kuchyně. Pestrou nabídkou disponuje také konglomerát kamene neboli uměle vyrobený kámen.
Přesná výroba na míru
Pracovní desky vyrábíme na míru. Provádíme nejen řezání kamenných desek, ale také CNC frézování a vrtání. Výroba na zakázku zahrnuje přesné vyřezání otvorů pro dřez či instalaci vodovodní baterie. Po domluvě lze provést montáž a fixaci kamenné desky přímo na místě určení. Hloubka kuchyňské desky není omezena žádným rozměrem. Na přání lze vyrobit desky jakýchkoliv rozměrů.
Zadní kamenné desky, které nahradí obklady
Kromě pracovních desek na kuchyňskou linku vyrábíme také zadní kamenné desky, které nahrazují klasické keramické obklady. 
Předností zadní kamenné desky je souvislé obložení bez spár a s tím spojená snadná čistitelnost a moderní vzhled.
Získejte výhodné ceny kuchyňských desek
Pořiďte si kvalitní kamenné desky za výhodné ceny. Nedělejte kompromisy, vsaďte na výborné užitné vlastnosti a luxusní vzhled. Výroba na míru zajistí dokonalou přesnost a bezproblémovou instalaci.

Pokud si nevíte rady s výběrem, rádi vám pomůžeme. Obraťte se na nás.
Kontaktujte nás

Jak vybrat kámen pro 
kuchyňskou desku?

Druhů a typů kamene, které se liší zejména svými vlastnostmi a způsobem použití, je nepřeberné množství. Proto je důležité výběr konzultovat s kamenickým mistrem, který doporučí produkt vyhovující individuálním podmínkám a požadavkům. Odstín a barvu kamene si již pak zvolíte dle vlastního uvážení.
Jak vybrat
© 2024 Kamenictví Obelisk. Všechna práva vyhrazena
phone-handset