Moderní kamenné koupelnové desky

Originální vzhled
Snadná údržba
Široká kolekce barevných odstínů
Přírodní i umělý kámen
Interiéry
Kuchyňské desky
Obklady a dlažba
Parapety, schody a krby
Kontakt
Kontaktujte nás
Chcete konzultovat Váš požadavek?
720 026 460776 665 109
Pobočky
Přejit na naše pobočky
Kamenné interiérové koupelnové desky se vyznačují luxusním vzhledem, dlouhou životností a především snadnou údržbou. Investujte do kvality a vyberte si z široké nabídky moderních koupelnových desek z přírodního kamene.

Originální design kamenných desek s dlouholetou tradicí

Kámen je od pradávna nejstarším stavebním materiálem. Již staří Římané používali přírodní kámen pro stavbu svých koupelových lázní. Lázně zde splňovaly nejen určitou roli společenského postavení, ale především sloužily k odpočinku a regeneraci organismu. Dnešní obdobou římských lázní jsou koupelny, které musí splňovat náročné estetické požadavky našich zákazníků a vynikat dlouhou životností.

Kamenné koupelnové desky

Ať už toužíte po jakékoliv koupelně - útulné, extravagantní nebo designové, vždy je důležitá správná volba kamenné koupelnové desky.  
Jedinečné vlastnosti
Koupelnové desky z přírodního nebo umělého kamene či keramiky vynikají svými prvotřídními vlastnostmi. Jsou pevné, snadno se udržují a především jsou odolné vůči vlhkosti. Ať už bude dominantou vaší koupelny mramorová nebo žulová deska pod umyvadlo, můžete si být jistí, že vám vydrží navěky.
Široká škála barevných odstínů
Předností pravého kamene je unikátní a luxusní vzhled. Žádný kus obkladové dlažby či koupelnové desky nebude stejný. Nikde nenaleznete stejný vzor, neboť hlavním designérem je zde samotná příroda. Výjimečnost spočívá také v tisíciletém stáří materiálu, který precizně opracujeme a vyleštíme, aby mohl dlouhá léta sloužit k vaší spokojenosti.
Výroby koupelnových desek na míru
Nevíte si rady, jak správně vybrat kamennou desku pod umyvadlo? Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.

Pracovní a koupelnové desky z kamene vyrábíme přímo na míru. Nezáleží jaký typ umyvadla nebo armatur plánujete. Naše CNC stroje si hravě poradí se všemi požadavky. Výroba na zakázku interiérové koupelnové desky zahrnuje také její usazení a montáž.
Vyberte si kamennou koupelnovou desku
Koupelnová deska z kamene či keramiky doslova promění koupelnu v luxusní oázu.

V našem vzorníku naleznete širokou paletu odstínů přírodního nebo technického umělého kamene a nově i slinuté keramické desky od firmy Laminam a Dekton. Kromě mnoha odstínů se na výběr nabízí také matné i lesklé provedení. 
Jak vybrat kámen
© 2024 Kamenictví Obelisk. Všechna práva vyhrazena
phone-handset