Luxusní kamenné obklady a dlažba

Odolná a snadno čistitelná dlažba
Množství barevných 
odstínů
Výběr z přírodních i umělých kamenů
Kameny z celého 
světa
Interiéry
Kuchyňské desky
Koupelnové desky
Parapety, schody a krby
Kontakt
Kontaktujte nás
Chcete konzultovat Váš požadavek?
720 026 460776 665 109
Pobočky
Přejit na naše pobočky
Vyberte si z široké nabídky venkovních i vnitřních kamenných obkladů a dlažby. V našem sortimentu naleznete dlažbu a obklady z přírodního i umělého kamene Technistone, Laminam, Silestone a Dekton. Kamenná dlažba a obklady vynikají vysokou odolností, snadno se čistí a uchvátí vás originálním designem navrženým samotnou přírodou. Nabízíme prodej vysoce odolné venkovní žulové dlažby i dekorační mramorové obklady do interiéru.

Kamenná dlažba do interiéru – známka kvality a vytříbeného vkusu

Do interiéru, zvláště do koupelny, kuchyně nebo chodby, je vhodná jak přírodní kamenná dlažba, tak i umělý kámen. Oba materiály jsou odolné vůči vodě a snadno se udržují. Z přírodního kamene v interiéru nádherně vyniknou mramorové dlaždice. Široký výběr barevných odstínů a vzorů nabízí také umělý kámen od značek Technistone, Laminam, Silestone a Dekton. Tento materiál vyniká podobnými vlastnostmi jako přírodní kámen a je k dispozici v barevných provedeních, které v přírodě nenajdete.

Kamenná dlažba a obklady

Nabízíme standardní i velkoformátové obklady do koupelen a kuchyní i dekorační kamenné obklady do obývacích místností. V rámci kamenné dlažby nabízíme široký výběr materiálů vhodných do vnitřního i venkovního prostředí. Dostupné je lesklé i matné provedení. S výběrem obkladů a dlažby Vám vždy ochotně poradíme.
Odolná venkovní dlažba a kamenné obklady
Produkty určené pro venkovní nebo vnitřní aplikaci mají svá specifika. Obklady a dlažba do exteriéru se liší především svou tloušťkou, která odolává vůči promrznutí a případnému popraskání. Pro venkovní dlažbu jsou vhodné především žulové kameny, které vynikají vysokou odolností a dlouholetou životností bez estetických změn.
Vyberte si z širokého sortimentu
Vybíráte tu pravou kamennou dlažbu či obklady pro váš dům? Prohlédněte si náš vzorník a navštivte kamenictví Obelisk v Praze 9 Horních Počernicích. Naleznete u nás pestrou paletu přírodních i technických kamenů, z kterých si jistě vyberete. Máte-li dotazy, jak se na výběr připravit, napište nám přes kontaktní formulář. Těšíme se na vaši návštěvu.
Kontaktujte nás
© 2024 Kamenictví Obelisk. Všechna práva vyhrazena
phone-handset