Rodinná kamenická společnost

30+let
Již od roku 1985 se Vladimír Vystyd – zakladatel firmy, věnuje kamenickým pracím.

Rodinná kamenická společnost

Díky rodinnému pojetí vedení firmy a stálému zkvalitňování poskytování služeb jsme schopni našim zákazníkům dodat nejvyšší kvalitu v nejkratších dodacích lhůtách.
Kontaktujte nás

Založení firmy

Již od roku 1985 se Vladimír Vystyd – zakladatel firmy, věnuje kamenickým pracím. Právě kvůli bohatým zkušenostem, které získal, zakládá ihned po revoluci jedno z prvních soukromých kamenictví v Čechách. Zvyšování množství služeb zapříčinilo nákup nových technologií a zvyšování počtu stálých zaměstnanců až do dnešního počtu 25.

Vybudování zázemí

Postupně jsme navyšovali kapacity výrobních dílen, skladů a zakázkových kanceláří, které jsou dopravně dostupné v rámci celé Prahy. Dnes pro své zákazníky máme k dispozici vzorkové prodejny již na čtyřech místech v Praze, a to včetně vzorkové prodejny přímo v sídle společnosti.

Pravidelná školení zaměstnanců

Postupná obměna strojního a výrobního vybavení si žádá neustálé odborné doškolování veškerého personálu. Proto klademe důraz na pravidelná školení, která naši zaměstnanci pravidelně absolvují přímo u našich hlavních dodavatelů technologií z Francie, Německa a Itálie.
© 2024 Kamenictví Obelisk. Všechna práva vyhrazena