Profesionální kamenosochařství

Nabízíme profesionální kamenosochařské práce od zhotovení kamenných soch, přes jejich opravy až po výrobu dekorativních kamenných předmětů. Naší specializací jsou kamenné andělské sochy i zhotovení libovolných soch dle fotografie. Přejete si zhotovit kamenné sochy na míru? Kontaktujte nás!

  • sochy-umelecke-socharske-prace      Umělecké sochařské práce
  • sochy-zhotoveni-podle-foto      Zhotovení podle fotografií a náčrtů
  • sochy-vyroba-andelu      Výroba kamenných andělů
  • sochy-zhotoveni-kamennzych-zvirat      Zhotovení kamenných zvířat

KONTAKTUJTE NÁS

Mnohaleté zkušenosti mistra kamenosochaře

Jen malé množství kamenických firem v České republice má vlastního sochaře. V kamenictví Obelisk jsme hrdí, že naši profesní úroveň doplňuje vlastní kamenosochař. Náš mistr kamenosochař má mnohaleté zkušenosti a znalosti v oboru a je schopen připravit jakékoliv dílo podle dodaných podkladů, fotografií, náčrtů nebo vzorů. K výrobě na zakázku používáme především pískovec, žulu, mramor a další přírodní kámen. Neváhejte se obrátit na kamenosochařství Obelisk, společně uvedeme v existenci jakékoliv kamenické dílo. Součástí prací je také odborná montáž soch.

Opravy a renovace soch

Součástí naší kamenosochařské práce jsou větší i drobné opravy kamenických děl. Na zakázku opravíme sochy, busty a další kamenné dekorace. Opravujeme převážně mramorové a žulové sochy, kamenná díla z pískovce i další druhy kamenů. Zároveň provádíme renovace hrobů a kamenných pomníků.

Výroba kamenných dekorací

Přejete si vyrobit kamenné andělíčky, sochy zvířat, vzpomínku na vašeho čtyřnohého miláčka či ostatní dekorativní předměty na zahradu či na hřbitov? Rádi vám ve všem vyhovíme. Vyrábíme jak hřbitovní dekorativní předměty, které zahrnují lampy, urny, vázy, mísy, tak i dekorativní předměty, kterými jsou přírodní kamenné květináče, pitítka pro ptáčky, žlaby na vodu, fontány a mnoho dalších dekorací. Kromě dekorací také vyrábíme kamenné kuchyňské a koupelnové desky.

Veškeré produkty nabízíme v mnoha variantách, materiálech a barvách. Přesvědčte se na pobočkách kamenosochařství Obelisk.

Rezervujte si termín schůzky

Přejete si zhotovit kamenné sochy, anděly a další kamenné dekorativní předměty? Hledáte profesionální kamenosochařství? Kontaktujte kamenictví Obelisk. Nabízíme prodej kamenných soch zhotovených vlastním kamenosochařem. Podle náčrtů či fotografií vyrobíme jakoukoliv sochu či dekorativní předmět. Zavolejte nám a domluvte si termín schůzky.

Kamenictví Obelisk Praha 9 Horní Počernice – opravy a výroba kamenných soch na míru.