Kvalitní kamenné urnové pomníky

Základem produktové nabídky kamenictví Obelisk jsou urnové pomníky z přírodního kamene. Vyrábíme urnové pomníky pro jednohroby i dvojhroby, hřbitovní doplňky a provádíme opravy i renovace starších urnových pomníků, hrobů i hrobek.

  • pomniky-montaz-kamennych      Montáž kamenných pomníků
  • pomniky-prvotridni-kameny      Použití prvotřídních kamenů
  • pomniky-zhotoveni-napisu      Zhotovení nápisů a dekorativních rytin
  • pomniky-rychle-dodaci-lhuty    Rychlé dodací lhůty

KONTAKTUJTE NÁS

Urnové pomníky z tradičních přírodních materiálů

Kámen, jako nejtrvanlivější stavební materiál používán od nepaměti pro stavbu náhrobků, pomníků, hrobek a pohřebních mohyl. Důkazem dlouhověkosti těchto pohřebních artefaktů jsou pyramidy, starověké krypty a hrobky, které přežily mnoho tisíciletí a do dnešních dní nám stále připomínají velikány své doby.

Výroba urnových pomníků

Ušlechtilostí kamene a jeho mistrným opracování vyjadřujeme svým předkům úctu, vážnost a zanecháváme vzpomínkový odkaz jejich posledního odpočinku. Vyberte si z široké nabídky našich urnových pomníků. Veškeré urnové pomníky vyrábíme z přírodního kamene. Obvykle vyrábíme žulové a mramorové pomníky a urnové hroby. Na přání můžeme zhotovit urnové hroby i z jiných kamenů a v různých barevných odstínech.

Výroba na zakázku zahrnuje zhotovení pomníku, vytesání či gravírování nápisů a následnou montáž pomníku. Urnový hrob decentně dozdobí volitelné dekorativní doplňky a kamenosochařské práce v podobě kamenných soch andělů, holoubátek a křížů. Na výběr se nabízí také široký sortiment luceren a váz.

Urnové pomníky pro čtyřnohé miláčky

V nabídce kamenictví Obelisk nezapomínáme ani na domácí čtyřnohé miláčky. Na míru vyrábíme pomníky a urnové hroby pro zvířata. Pomník pro psa nebo kočku je vhodnou vzpomínkou na čtyřnohé přátele. Na přání můžeme na náhrobek gravírovat nejen písmena, ale také fotografii pejska nebo kočičky. Pro výrobu zvířecího pomníku nás neváhejte navštívit nebo nám zašlete poptávkový formulář.

Opravy pomníků

Máte v rodině poškozený nebo zastaralý pomník? Neváhejte se na nás obrátit. Provádíme opravy a rekonstrukce hrobů a pomníků. Zvýrazňujeme písmo, opravujeme uchycení pomníků, čistíme náhrobní kameny a provádíme další nezbytné opravy urnových pomníků a hrobů. Ze starého a zašlého pomníků opět uděláme důstojný a krásný pomník, který opět dlouhá léta bude zdobit hrob zesnulého.

Získejte cenovou nabídku pomníků

Přejete si zhotovit urnové pomníky? Neváhejte se na nás obrátit. V kamenictví Obelisk vyrábíme urnové pomníky přesně podle představ zákazníků. Kamenictví Obelisk naleznete v Praze 9 Horních Počernicích a na pobočkách na Olšanském a Ďáblickém hřbitově.

Kromě pomníků vyrábíme z kamene také dekorace, kuchyňské pracovní desky a obklady či sochy.