Kuchyňské desky z přírodního i umělého kamene

Kamenné pracovní kuchyňské desky si vás podmaní vysokou užitnou hodnotou, praktičností a odolností vůči poškození. Zároveň dodají vaší kuchyni punc tradice i luxusu. Vyberte si z širokého množství materiálů i barevných odstínů. Desky na kuchyňskou linku vyrábíme z přírodního kamene, technického (umělého) kamene značky Technistone a Silestone, a nově také slinuté keramické desky od firmy Laminam.

  • kuchynske-desky-vysoka-odolnost      Vysoká odolnost vůči poškození
  • koupelnove-desky-originalni-vzhled      Originální struktura a barevné odstíny
  • kuchynske-desky-vyroba-na-miru      Výroba na míru
  • kuchynske-desky-presna-montaz      Přesná montáž kuchyňských desek

KONTAKTUJTE NÁS

Vysoká odolnost a exkluzivita kamenných kuchyňských desek

Krása kamene, trvanlivost, nadčasovost a především vysoká životnost jsou základními pilíři kamenných kuchyňských desek. Pracovní kuchyňské desky z přírodního kamene vynikají vysokou užitnou hodnotou, praktičností, snadnou údržbou a nakonec i exkluzivitou použitého materiálu.

V naší nabídce naleznete přírodní žulové či mramorové kuchyňské desky, které vynikají svou vysokou exkluzivitou. Cenově výhodnou alternativou k deskám z přírodních kamenů jsou desky z umělého či technického kamene. Tyto materiály vynikají podobnými vlastnostmi jako přírodní kámen, ale na rozdíl od přírodních kamenů jsou vhodné pro kuchyňské linky a jsou k dispozici v barevných provedeních, které v přírodě nenajdete. Na výběr nabízíme umělý kámen do kuchyně od světových značek Technistone, Laminam a Silestone.

Široká škála materiálů i barevných odstínů

Kameny ze světových lomů vždy vynikají odlišnou strukturou a barevností. Nikde nenajdete dvě zcela identické struktury. Vše je přírodní originál. Díky tomu se kamenná pracovní kuchyňská deska stane se nepřehlédnutelným dominantním prvkem vaší kuchyně.

Pestrou barevnou nabídkou disponuje také konglomerát kamene neboli uměle vyrobený kámen. Hledáte lesklé nebo spíše matné provedení? V našem studiu si jistě vyberete. Prohlédněte si vzorník pracovních kuchyňských desek. Kromě kuchyně můžete kamennou deskou vybavit také koupelnu, podívejte se na nabídku interiérových koupelnových desek.

Přesná výroba na míru

Pracovní desky vyrábíme na míru. Provádíme nejen řezání kamenných desek, ale také CNC frézování a vrtání. Výroba na zakázku zahrnuje přesné vyřezání otvorů pro dřez či instalaci vodovodní baterie. Po domluvě lze provést montáž a fixaci kamenné desky přímo na místě určení. Hloubka kuchyňské desky není omezena žádným rozměrem. Na přání lze vyrobit desky jakýchkoliv rozměrů.

Zadní kamenné desky, která nahradí obklady

Kromě pracovních desek na kuchyňskou linku vyrábíme také zadní kamenné desky, které nahrazují klasické keramické obklady. Předností zadní kuchyňské desky je souvislé obložení bez spár a s tím spojená snadná čistitelnost a moderní vzhled.

Kromě kuchyňských desek vyrábíme

kamenné sochy, kamenné parapety či kamenné doplňky, které skvěle doplní design kuchyňské desky.

Získejte výhodné ceny kuchyňských desek

Pořiďte si kvalitní kamenné desky za výhodné ceny. Nedělejte kompromisy, vsaďte na výborné užitné vlastnosti a luxusní vzhled. Výroba na míru zajistí dokonalou přesnost a bezproblémovou instalaci.

Přejete si znát ceny kuchyňských desek na míru?

Kontaktujte nás nebo navštivte kamenictví Obelisk, sídlíme v části Praha 9 – Horní Počernice.