Moderní kamenné koupelnové desky

Kamenné interiérové koupelné desky se vyznačují luxusním vzhledem, dlouhou životností a především snadnou údržbou. Investujte do kvality a vyberte si z široké nabídky moderních koupelnových desek z přírodního kamene.

  • koupelnove-desky-originalni-vzhled      Originální vzhled
  • koupelnove-desky-snadna-udrzba      Snadná údržba
  • koupelnove-desky-barevne-odstiny      Široká kolekce barevných odstínů
  • koupelnove-desky-umely-i-prirodni-kamen      Přírodní i umělý kámen

KONTAKTUJTE NÁS

Originální design kamenných desek s dlouholetou tradicí

Kámen je od pradávna nejstarším stavebním materiálem. Již staří Římané používali přírodní kámen pro stavbu svých koupelových lázní. Lázně zde splňovaly nejen určitou roli společenského postavení, ale především sloužily k odpočinku a regeneraci organismu. Dnešní obdobou římských lázní jsou koupelny, které musí splňovat náročné estetické požadavky našich zákazníků.

Jedinečné vlastnosti

Koupelnové desky z pravého kamene vynikají svými vlastnostmi. Jsou pevné, snadno se udržují a především jsou odolné vůči vlhkosti. Ať už vaší koupelně bude dominovat mramorová nebo žulová deska pod umyvadlo, můžete se být jistí, že vám vydrží navěky.

Široká škála barevných odstínů

Předností pravého kamene je unikátní a luxusní vzhled. Žádný kus obkladové dlažby či koupelnové desky nebude stejný. Nikde nenaleznete stejný vzor. Hlavním designérem je zde samotná příroda. Výjimečnost spočívá také v tisíciletém stáří materiálu, který precizně opracujeme a vyleštíme, aby dlouhá léta mohl soužit k vaší spokojenosti.

V našem vzorníku naleznete širokou paletu odstínů přírodního, technického umělého kamene a nově slinuté keramické desky od firmy Laminam. Všechny tyto materiály jsou vhodné pro obklady, dlažby a koupelnové desky. Kromě mnoha odstínů se na výběr nabízí také matné i lesklé provedení. Vyberte si špičkový materiál z přírodního i technického kamene světových značek Technistone a Laminam.

Výroby koupelnových desek na míru

Nevíte si rady, jak správně vybrat kamennou desku pod umyvadlo? Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.

Pracovní a koupelnové desky z kamene vyrábíme přímo na míru. Nezáleží jaký typ umyvadla nebo armatur plánujete. Naše CNC stroje si hravě poradí se všemi požadavky. Výroba na zakázku interiérové koupelnové desky zahrnuje také její usazení a montáž. Kromě koupelnových desek vyrábíme odkládací kuchyňské desky, voděodolné parapety a množství dalších produktů.

Vyberte si kamennou koupelnovou desku

Mramorová či žulová deska pod umyvadlo doslova promění koupelnu v luxusní oázu. Napište nám, s výběrem koupelnových desek, dlažby a obkladů vám rádi pomůžeme.

Kamenictví Obelisk Praha 9 Horní Počernice – specialista na výrobu koupelnových desek.