Rodinná kamenická společnost

Díky rodinnému pojetí vedení firmy a stálému zkvalitňování poskytování služeb jsme schopni našim zákazníkům dodat nejvyšší kvalitu v nejkratších dodacích lhůtách.

Založení firmy

Již od roku 1985 se Vladimír Vystyd – zakladatel firmy, věnoval kamenickým pracím. Právě kvůli bohatým zkušenostem, které získal, zakládá ihned po revoluci jedno z prvních soukromých kamenictví v Čechách.

Prvotní zaměření na hroby se postupně rozšířilo výrobu kuchyňských a koupelnových desek, obkladů fasád a krbů, ale také parapety pro stavebníky a řemeslníky. Rychle se rozšiřující klientela postupně zapojila do podnikání celou rodinu.

Zvyšování množství služeb zapříčinilo nákup nových technologií a zvyšování počtu stálých zaměstnanců až do dnešního počtu 25.

Počáteční zaměření na hroby se postupně rozšířilo na kuchyňské desky a koupelnové desky, obklady až po dnešní širokou nabídku.

Prohlédněte si fotogalerii
 

Naše nabídka obsahuje přes 200 barev kamene.

Zobrazit vzorník

Vybudování zázemí

Postupně jsme navýšili kapacity výrobních dílen, skladů a zakázkových kanceláří, které jsou dopravně dostupné v rámci celé Prahy.

Dnes máme pro své zákazníky k dispozici vzorkové prodejny již na třech místech v Praze a to včetně vzorkové prodejny přímo sídle společnosti. Kontakty

Pravidelná školení zaměstnanců

Postupná obměna strojního a výrobního vybavení si žádá neustálé odborné doškolování veškerého personálu. Proto klademe důraz na pravidelná školení, která naši zaměstnanci pravidelně absolvují přímo u našich hlavních dodavatelů technologií z Francie, Německa a Itálie.