Urnové hroby a náhrobky z přírodního kamene

Základním pilířem produkce kamenictví Obelisk jsou urnové hroby a náhrobky z přírodního kamene. Vyrábíme urnové hroby a náhrobky pro jednohroby i dvojhroby a provádíme opravy i renovace starších pomníků, hrobů a hrobek.

  • hroby-prvotridni-kameny      Použití prvotřídních kamenů
  • hroby-barevne-odstiny      Množství barevných odstínů
  • hroby-zhotoveni-napisu-rytin      Zhotovení nápisů a dekorativních rytin
  • hroby-kamenne-pomniky      Montáž kamenných pomníků

KONTAKTUJTE NÁS

Bohatý výběr materiálů a barevných odstínů

Ušlechtilostí kamene a jeho mistrným opracování vyjadřujeme svým předkům úctu a zanecháváme vzpomínkový odkaz místo jejich posledního odpočinku. Kamenictví Obelisk vyrábí urnové hroby a náhrobky různých typů provedení. Individuální výroba na zakázku splní veškerá vaše očekávání. Naší specializací jsou i složité a atypické tvary.

K výrobě hřbitovních náhrobků a hrobů obvykle používáme žulové kameny v různých barevných odstínech. Na přání můžeme zhotovit hroby a náhrobky také z jiných přírodních kamenů. Na dostupný materiál se nás neváhejte zeptat.

Součástí kamenických prací je finální montáž urnového hrobu a ukotvení náhrobku.

Profesionální kamenosochařské práce

Součástí výroby náhrobků v kamenictví Obelisk jsou profesionální kamenosochařské práce. Náš vlastní mistr kamenosochař na přání provede vytesání nápisů, fotografií či křížů a zhotoví jakékoliv ozdobné ornamenty v podobě květin, křivek a dalších prvků.

Opravy a renovace urnových hrobů a pomníků

Máte v rodině poškozený hrob nebo zastaralý náhrobek? Písmo je již nečitelné? Neváhejte se na nás obrátit. Provádíme opravy i rekonstrukce pomníků, hrobů, hrobek a veškeré související restaurátorské práce. Součástí naší kamenické produkce je také výroba kamenných schodů k hrobkám.

Naše odborné restauratérské práce zahrnují obnovu zašlého písma, rekonstrukci uchycení náhrobků a čištění náhrobních kamenů. Zároveň provádíme další opravy nejen hrobů, ale také rodinných hrobek a pohřebních krypt. Mezi našimi renovacemi se dají nalézt i skvosty v podobě hrobů českých velikánů, mezi které patří Josef Navrátil, František Ladislav Čelakovský, Josef Jungmann a mnoho dalších významných osobností české historie.

Urnové hroby a náhrobky za výhodné ceny

Potřebujete zhotovit nebo opravit urnový hrob či náhrobek? Neváhejte se obrátit na Kamenictví Obelisk. Specializujeme se výrobu a prodej hrobů, pomníků, kamenných dekorací a soch. Naše sídlo naleznete v Praze 9 Horních Počernicích nebo navštivte naše pobočky na Ďáblickém a Olšanském hřbitově.

Kamenictví Obelisk – výroba a prodej urnových hrobů.